polsko - perski tłumacz

faktycznie możemy tłumaczyć z polskiego na 44 języków

Tekst z:
Przetłumacz na:
offline
 

Do dyspozycji są też następujące translatory:

Więcej »


O języku

Perski należy do języków indoíránských rodziny. Perski mówi się głównie w Iranie, Afganistanie, Uzbekistanie i Tadżykistanie. Jej intelekt, ale także obywatele wielu innych krajów na Bliskim Wschodzie. Rozumiesz, to i ciebie, jeśli użyjesz naszego perskiego tekstu tłumacz. Perski dziś napisane w skrypcie arabskim, ale korzysta z własnych czterech liter. "Parsi" był językiem ludności współczesnego Iranu, zostały wykorzystane już w latach 550-330 pne. W ciągu wieków język zmieniła się do dzisiejszej nowoczesnej formie. Obecnie obejmuje wiele pojęć zapożyczonych z innych języków, jak perski tyle razy, ile znajdzie słowo opisujące nowo utworzony artefakt wydarzenie.Samorząd stara się stłumić to zjawisko, ale te wysiłki były daremne. Perski jest bardzo poetycki, łagodny i melodyjny język. Jest on powiedział o niej, że jest jednym z najpiękniejszych języków świata. Poezja odgrywa zatem bardzo ważną rolę w tym języku. Jeden z najstarszych tekstów z powrotem do 6 wieku pne., Co jest napisane w piśmie klinowym. Staroperski znaleźć w świętej księdze Avesta. Jeśli chcesz za pomocą nasi tłumacze perskie perskie pozytywne wiadomości dla uczyć się na pewno będzie fakt, że perski odróżnić płci (męski, żeński, środkowy). Ale ma tylko dwa rodzaje czasowników. Ale dla fanów tego języka nie ma znaczenia, ponieważ nasz Perski słownik jest zawsze dostępny.

Dlaczego my?

  • korzystamy z usług wysoce wyspecjalizowanego dostawcy zasobów słów Microsoft
  • nasze tłumaczenia są szybkie i niezawodne
  • wykorzystanie tłumacza jest bezpłatne, bez rejestracji i innych zobowiązań
  • przejrzystość, elegancja i funkcjonalność stron
  • wersje językowe dla wszystkich krajów europejskich
  • bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego chronimy naszych użytkowników i ich tłumaczenia za pomocą zabezpieczającego kodowania

Jak to działa

Wybieramy języki, z którymi translator ma pracować. Wpisujemy albo kopiujemy tekst do do górnego pola i klikamy przycisk „Przetłumacz“. W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb. Translator.eu tłumaczy na raz 1000 znaków tekstu (tekst średniej długości), jeżeli chcesz przetłumaczyć dłuższy tekst, musisz podzielić tłumaczenie na kilka części. Jeżeli chcesz osiągnąć jak najwyższą jakość tłumaczenia, to trzeba, żebyś ten tekst zredagował poprawnie literacko i gramatycznie. Wyrażenia slangowe podobnie, jak tekst napisany językiem nieliterackim stanowią ogólnie problem dla tłumacza on-line. Prosimy nie zapomnieć o ocenie wyniku tłumaczenia albo napisać własne tłumaczenie, jeżeli myślisz, że przetłumaczony tekst nie jest poprawny.

Ocena średnia: 4,03