polsko - malajski tłumacz

faktycznie możemy tłumaczyć z polskiego na 44 języków

Tekst z:
Przetłumacz na:
offline
 

Do dyspozycji są też następujące translatory:

Więcej »


O języku

Malajski jest używany w całej Malezji i Indonezji. Należy do rodziny języków austronezyjskiej szeroki, jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych rodzin językowych na świecie z ponad 1200 różnych językach. Przez wieki Malajski służyć jako wspólnego języka w różnych krajach takich jak Indonezja, Malezja, Sumatrze, Borneo, która może doprowadzić do skutecznej komunikacji w biznesie, rozmawiając z nią dzisiaj do 33 milionów mieszkańców. Wśród prelegentów może obejmować także ciebie, jeśli uczą się języka poprzez naszego malezyjskiego kompilatora. Ma kilka różnych dialektów Bahasa Indonesia, malajski bazar i jego wersji Baba malajski, język używany przez społeczności chińskiej. Najstarsze znane napisane teksty pisane w Malajski wynika z 7. wieku. Aktualny Malajski ma swoje korzenie w "starym malajskim", które powstały wokół Półwyspu Malajskiego i Sumatrze. Gdy terytorium Półwyspu Malajskiego w 13 wieku rozprzestrzenił islam i malajski zwiększyła możliwość rozszerzenia oraz w tym samym czasie, co więcej mocy. Dlatego warto dowiedzieć się za pośrednictwem naszego malezyjskiego tekstu tłumacza. Przez wieki, malajski zapisywanie różnych systemów papieru (alfabety). Na przykład, wprowadzenie Islam zaczął również użyć arabską scenariusz zwany Jawi. Później, w 17 wieku, kiedy mieszkańcy Malezji spotkali się w przedsiębiorców europejskich, utworzona czcionkę o nazwie Rumi. To jest teraz pisma urzędowe tego państwa. Wykorzystuje również naszą malajski słownika. W ostatnich latach pojawiły się wysiłki zmierzające do ożywienia język Jawi, ale ostatni, już w pełni naturalizowanych.

Dlaczego my?

  • korzystamy z usług wysoce wyspecjalizowanego dostawcy zasobów słów Microsoft
  • nasze tłumaczenia są szybkie i niezawodne
  • wykorzystanie tłumacza jest bezpłatne, bez rejestracji i innych zobowiązań
  • przejrzystość, elegancja i funkcjonalność stron
  • wersje językowe dla wszystkich krajów europejskich
  • bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego chronimy naszych użytkowników i ich tłumaczenia za pomocą zabezpieczającego kodowania

Jak to działa

Wybieramy języki, z którymi translator ma pracować. Wpisujemy albo kopiujemy tekst do do górnego pola i klikamy przycisk „Przetłumacz“. W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb. Translator.eu tłumaczy na raz 1000 znaków tekstu (tekst średniej długości), jeżeli chcesz przetłumaczyć dłuższy tekst, musisz podzielić tłumaczenie na kilka części. Jeżeli chcesz osiągnąć jak najwyższą jakość tłumaczenia, to trzeba, żebyś ten tekst zredagował poprawnie literacko i gramatycznie. Wyrażenia slangowe podobnie, jak tekst napisany językiem nieliterackim stanowią ogólnie problem dla tłumacza on-line. Prosimy nie zapomnieć o ocenie wyniku tłumaczenia albo napisać własne tłumaczenie, jeżeli myślisz, że przetłumaczony tekst nie jest poprawny.

Ocena średnia: 3,84